Тиждень тому в Маріуполі йшли потужні дощі, пізніше оголошені надзвичайним станом. Райони міста виявилися підтоплені. Ні для кого це не пройшло без наслідків, в тому числі і для нас. Чому зараз пишемо про це новину? Тому що тільки сьогодні повернулися з резервного в нормальний режим.

8 червня працювали як зазвичай. Але з підвищенням рівня води на дорогах стали виникати проблеми :) Одна за однією почали ламатися машини. Залишившимся доводилося працювати в божевільних умовах. Ось, наприклад, наші пригоди з одним із замовлень по Ранвею. Кур'єр, що був поруч із закладом, "втопився" при під'їзді до Портсіті. Наступний - так само. Замовлень більшає, а кур'єри обмежені. Послали останнього резервного з офісу. Ми знаходимося на Італійської, виходимо - а там озеро і 40 см води!

потоп в Мариуполе 2021

Тут ніколи не було таких калюж. Ок, намагаємося почати їхати в Ранвей - на перетині Нахімова та Італійської - корок і взагалі не їде. Об'їжджаємо через Казанцева - пробка на Будинку Зв'язки і далі величезне озеро. Розворот, тепер об'їжджаємо весь центр, де на кожному перехресті пробка і не працюють світлофори. Вискакуємо на Митрополитську. Там, хоч в річках води, але прориваємося на Купріна. І знову тягнучка і озеро. А термін горить! Той шлях, що треба було проїхати за 7-10 хвилин, їдемо півгодини. Перепливаємо через малу Купріна та на Шевченка важко, але нарешті в Ранвеї. Благо, там хлопці зорієнтувалися, і приготували швидко замовлення по приїзду кур'єра, а не заздалегідь, як зазвичай. Далі - адреса доставки в районі Автовокзалу, а це означає їхати через затоплену площу Кірова. Це врахували, об'їхали. Обережно проїхали озера та корки. І навіть замовлення дивом було тепле.

Дощ не закінчувався. Продуктивність кур'єрів впала катастрофічно. Прийняли рішення тимчасово припинити приймати нові замовлення. Для нас це вперше за сім років, з найгарячіших днів 2014 року.

Як дощ зменшився, відновили роботу. Втратили половину машин. Важко, але допрацювали той день. Замовники реагували розумінням ситуації.

Потім в офісі зникло світло, і довелося працювати на резервному енергозабезпеченні. І не пару годин, а до сьогодні - близько тижня, через велику аварію на підстанції. Це було складно і незручно, але ми впоралися.

Всі працівники, які відпрацювали цей складний кризовий час, отримали премії. Всі прийняті замовлення були доставлені. Озираючись назад, це був складний тиждень. Вибачте, що комусь довелося відмовити. Дякуємо за терпіння і розуміння, дорогі замовники. Тепер нам ніякі дощі не страшні :)