Ми займаємося доставкою з кращих піцерій, ресторанів, фастфудів і суші-барів міста.
Компанія була створена в Маріуполі, в 2010 році. Починали з доставки з піцерії "Marineco". Ми були першими, хто зайнявся доставкою піци - раніше це було якоюсь дивиною з американських фільмів. Незабаром наш сервіс почав користуватися попитом. На старті успіх був зумовлений гарною кухнею та швидкою доставкою. Досить швидко ми знайшли перших постійних клієнтів (деякі з них з нами досі), збільшили штат кур'єрів, розширили територію покриття доставки.

Наступного року прийшла новина, що піцерія Marineco закриватиметься. Щоб зберегти підприємство вирішили розпочати доставляти з інших закладів. Першим («другим») закладом став відомий маріупольський ресторан «Pasta Project», потім суші від ресторану «Coral», і так почалося зростання служби. Ресторанам користуватися нашими послугами було вигідно, оскільки в багатьох закладах було мало замовлень, щоб утримувати кожен свою доставку, а викликати спільного кур’єра на 2-3 заклади – дешевше та простіше. Для замовників ми ставали зручними через можливість замовити в одному місці швидку доставку з різних закладів міста. На час закриття Marineco вдалося диверсифікувати роботу, було додано близько 10 закладів.
Тепер ми стали не монодоставкою, а трансформувалися на єдину службу доставки з найкращіх закладів міста.

Протягом наступних років ми розвивалися, змогли успішно закріпитися на ринку, домоглися визнання постійних клієнтів. Співпрацювали з усіма провідними закладами Маріуполя і стали лідером по доставці іжі в місті.

У січні 2014 ми почали вихід на всеукраїнський ринок шляхом франчайзингу. Перша наша філія відкрилась у Кам'янець-Подільському. В наступні роки ми відкрилися в 14 містах України.

В 2019 році ми зробили вперше понад 1 000 000 замовлень - це не просто значна цифра, для нас це показник досвіду. Ми мільйон разів повторили одну операцію. І хоч здається, маленьку і легку - доставити піцу з піццерії - це лише верхівка айсбергу великої роботи, яку треба зробити максимально швидко та раціонально.

Станом на 2024 рік продовжуєм роботу в всіх українських містах по франшизі, де немає активних бойових дій, та вже вийшли на довоєнні обсяги замовлень.

Наша справа - зробити ваше життя приємніше і зручніше, влаштувати для кожного клієнта невеличке свято. Доставка їжі додому - це зручна послуга. Захотілося чогось особливого? Раптово прийшли гості? Або просто вирішили влаштувати романтичну вечерю, а виходити нікуди немає бажання - замовте ресторан до себе додому. Ми залюбки доставимо замовлення в найкоротші терміни, гарячим і апетитним.

Наша компанія розвивається і буде намагатися працювати краще, швидше й ефективніше, щоб вам було максимально зручно і недорого замовляти у нас.